Kitaplarım

Daha çok çevirmen ve editör kimliğimle tanınsam da vakti zamanında kaleme aldığım birkaç basılı kitaba da sahibim aslında. Bunlar genellikle (sizin de tahmin edebileceğiniz gibi) fantastik ve bilimkurgu üzerine. 

İlk kitabım "Yemin ve Öç" aslında bir hayran kurgusu. Kayıp Rıhtım için, ücretsiz bir e-kitap olarak sunulma gayesiyle yazılmıştı. Fakat daha sonra, gelen ısrarlar üzerine birkaç kitap dostunun yardımıyla basılı kitap hâline getirildi. Kendisi hiçbir zaman para karşılığında satılmadı. O nedenle, elimde kalan son birkaç kopya haricinde kitaba ulaşmak günümüzde pek mümkün değil. 

Diğer üç kitabım BU Yayınları tarafından basıldı ve internet üzerinden satın alınabiliyorlar. Yitik Öyküler 1 ve 2, isimlerinden de anlaşılacağı gibi kısa öykü kitapları. "Geçmişin Gölgesi Geleceğin Laneti" ise Cthulhu mitosunu Titanik faciasıyla birleştiren bir kısa roman.

Aşağıda tüm basılı kitaplarımın tanıtım metinlerini bulabilirsiniz. Eğer ilk birkaç sayfalarına göz atmak isterseniz Ön Okumalar sayfasına alalım. 

0 comments: